Strony

wtorek, 5 czerwca 2012

Powitanie

Bloga założyłam  po to aby móc podzielić się z innymi swoją pasją jaką są lalki :)

Zawsze lubiłam lalki, jako dziecko miałam ich sporą ilość (niestety nie przetrwały do dnia dzisiejszego) ale na poważnie to zbierać zaczęłam je stosunkowo niedawno, dlatego też moja kolekcja nie jest imponujących rozmiarów :) Nie czuję potrzeby aby posiadać każdą nowość ukazującą się na rynku... mam kilka ulubionych typów i na nich głównie się skupiam, chciałabym również "odzyskać" lalki z dzieciństwa.

Tytułowa Teresa to Barbie Fashionistas. Będzie mi towarzyszyć w krótkich i tych dłuższych wycieczkach.

4 komentarze:

 1. Witaj w lalkowym świecie!
  Mnie się wydaje, że Tereska jest już z 5 albo 6 serii ;) tyle tych modniś już wyszło ale to nie takie istotne! Ja też bardzo lubię tą laleczkę przede wszystkim za uroczą buzię i brązowe włosy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam :) Nie wiedziałam, że wyszło ich AŻ tak dużo! Dziękuję za informację i do poczytania na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Powodzenia życzę w gromadzeniu swojej kolekcji. Ja też mam dość niedużą gromadkę, ale starannie przemyślaną i każda z lal jest przeze mnie wielbiona. ;)
  Co do Tereski to ona już chyba jest z tej najnowszej, tegorocznej serii, w której zaczęto nadawać nowe imiona Fashionistkom, a raczej w ogóle dawać imiona, bo chyba 'Cutie' jak to moja pierwsza Fashionistka miała napisane na pudełku to chyba nie do końca imię. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja odzyskałam na razie 3 swoje z dzieciństwa, na wszystkie raczej nie ma szans, bo część była klonami, ale cieszę się z tego, co się udało znaleźć :)

  OdpowiedzUsuń