Strony

sobota, 25 kwietnia 2020

Barbie Fashionistas no 1 - aktualizacja!

Witam po dłuższej przerwie! Przez tą całą sytuację z koronawirusem zupełnie straciłam rachubę czasu. Dni mijają jeden za drugim, właściwie niczym się nie różnią... jedynie codzienny spacer wnosi do życia odrobinę świeżości... dobrze, że choć pogoda jest ładna..

Dziś chciałabym Wam pokazać Barbie Fashionistas z numerem 1. Nie jest ona co prawda pierwszą lalką z serii bo wcześniej ukazało się 12 lalek bez żadnej numeracji. Ale i tak "1" brzmi dumnie, prawda ;)


Lalka ta niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ot uśmiechnięta blondynka w sukience z różowymi dodatkami ;) Jej stopy są płaskie co kiedyś było sporym zaskoczeniem a dziś nie robi już na nikim większego wrażenia. Sukienka czarno- biała, we wzory geometryczne.


Makijaż lalki jest bardzo stonowany, delikatny. Ładnie naniesiony!
Biżuteria jak zwykle tandetna ;) choć ten róż ładnie się komponuje z biało- czarna sukienką.


Stary typ pudełka podoba mi się dużo bardziej od tych obecnie sprzedawanych.
Z tyłu mamy pokazane wszystkie lalki z danego wypustu. Pamiętacie je jeszcze? ;) W życiu nie przypuszczałam, że ta seria aż tak bardzo się rozrośnie! Sama już nie wiem ile ich dokładnie wyszło!


Pozdrawiam Was serdecznie i do usłyszenia!

P.S. Dziękuję Kochane za dobre rady! Okazało się, że moje konto było przez jakiś czas zsynchronizowane z telefonem i zapisywały mi się na nim zdjęcia. Już wszystkie usunęłam i mogę dalej cieszyć się z blogowania ;)

4 komentarze:

 1. Nie wiem jakiej wielkości pliki zamieszczałaś, ja nie mam żadnego problemu, ale wstawiam zdjęcia w rozmiarze 525x700.

  OdpowiedzUsuń
 2. zgupłam i zdębiałam...
  nie wyobrażam sobie
  takiej sytuacji a tym
  bardziej mojej reakcji,
  bo jeszcze nigdy to mnie
  spotkało... współczuję...

  OdpowiedzUsuń
 3. Przejrzyj dysk google i wywal wszystko, co Ci tam zalega niepotrzebnie. Pamiętaj, że zawartość poczty również obciąża limit.

  OdpowiedzUsuń
 4. ??? To tak może się zdarzyć ??? Pojęcia nie miałam !!! :O

  OdpowiedzUsuń